Gdzie jest Adam Red?

Nie tak dawno temu do puli atrakcji w naszym centrum rozrywki dołączył pokój zagadki kryminalnej a już zaskarbił sobie Waszą sympatię i uznanie. Z wielką przyjemnością chcialibyśmy pochwalić się, że nasz escape room jest w chwili obecnej w TOP3 pokoi ucieczki w Gdyni według portalu Lockme.pl, uzyskując ogólną ocenę 9.1/10! A to wszystko dzięki Wam! 

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy podzielili się z innymi swoimi wrażeniami z wizyty w naszym Pokoju zagadki kryminalnej i odczuciami związanymi z rozwiązywaniem tajemnicy zaginięcia Adama Red - znanego dziennikarza śledczego. 
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Po mału myślimy już nad przyszłą zmianą aranżacji. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji bawić się z nami w odkrywanie tajemnic zachęcamy do odwiedzin obecnego pokoju, zanim całkowicie przebudujemy go w - mamy nadzieję - równie ciekawy i porywający escape room. 

Wybierz swoją arenę

A MY DOSTOSUJEMY WSZYSTKIE TREŚCI POD TWÓJ WYBÓR! Wybierz swoją arenę

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ