System i sprzęt

ARENA ZOLTAR

Labirynt (Arena) jest to specjalnie przygotowana przestrzeń najczęściej w budynku zamkniętym zorganizowana w taki sposób, aby zwiększyć atrakcyjność gry.

Na arenie znajdują się różne przeszkody między innymi ścianki, wieżyczki czy galerie. Miejsce to przygotowane jest w klimacie znanym z gier komputerowych czy filmów akcji. Aby stworzyć odpowiedni nastrój używane są różnego typu atrybuty między innymi są to radiostacje, manekiny, beczki, opony a nawet stare samochody. Dodatkowym elementem jest specjalne, kolorowe oświetlenie oraz nagłośnienie, które uzupełnia całość.

Kolejną ważną funkcją areny jest rozszerzanie możliwości systemu Zoltar dzięki umieszczeniu na niej urządzeń wielofunkcyjnych, które mogą służyć między innymi za miny wyposażone w czujnik ruchu, bomby, których rozbrojenie wymaga wprowadzenie specjalnego kodu, apteczki czy też doładowania amunicji.

Aplikacja Zoltar

Aplikacja zarządzająca jest specjalnie przygotowanym programem odpowiadający za prawidłową konfigurację systemu podczas gry.

Aplikacja umożliwia odpowiednie zaprogramowanie sprzętu podczas rozgrywki. Posiada ona możliwość określania wszystkich parametrów broni oraz kamizelek począwszy od ustawiania ilości amunicji kończąc na odpowiedniej mocy optyki. Program odpowiada także za ustawienia urządzeń dodatkowych znajdujących się na polu do gry. Po zakończonej rozgrywce przetwarza zdobyte dane wyświetlając je na monitorze, po czym automatycznie przesyła pliki na serwer gdzie podlegają głębszej analizie.

SCENARIUSZE

Koniec monotonii!

Dzięki możliwościom systemu zwykłe pojedynki na arenie mogą zamienić się w prawdziwe symulacje misji znanych z filmów akcji czy też gier komputerowych. Sprzęt elektroniczny, który spotkać można jedynie w naszym systemie, umożliwia wprowadzenie dodatkowych efektów m.in. rozstawianie min, podkładanie bomb oraz wiele więcej.

STATYSTKI

Statystyki i zestawienia to jedne z ważniejszych elementów gry. Dzięki nim wiadomo jak gracze radzili sobie na polu walki.

Wyświetlając statystyki można się dowiedzieć, kto kogo trafił, jaka była najczęściej stosowana broń, czy też celność. Po przeanalizowaniu danych można odpowiednio zmienić taktykę gry oraz podzielić się uwagami i doświadczeniami z innymi graczami. Po skończonej rozgrywce dane przesyłane są na serwer, a następnie przetwarzane przez system. Dzięki tej opcji można wprowadzić historię statystyk wykorzystywaną do tworzenia profilu gracza oraz stworzenia rankingu graczy i drużyn z całej Polski.

Gracz

Profil to jeden z ważniejszych dodatków jakie wprowadzamy w naszym systemie. Dzięki niemu gracze będą mogli tworzyć reprezentującą ich postać.

Profil gracza przedstawia, poza podstawowymi danymi osobowymi, również informacje dotyczące prowadzonych rozgrywek, zaawansowaniu w grze poprzez dane liczbowe jak i odpowiednią rangę. W poszczególnych etapach zaawansowania gracz będzie spotykał nowe opcje znajdujące się we wszystkim częściach składowych naszego systemu.

Wybierz swoją arenę

A MY DOSTOSUJEMY WSZYSTKIE TREŚCI POD TWÓJ WYBÓR! Wybierz swoją arenę

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ