Archery Tag w szkołach!

Nie da się ukryć, że zarówno Zoltar jak i zdecydowana większość nowych atrakcji (Archery tag, reflexroom, goldberg lab) znajdujących się w naszym centrum rozrywki znakomicie nadają się na wypadu dla grup indywidualnych i zorganizowanych. Co zresztą potwierdzają wasze częste wizity i przekazywane przez was opinie. 

Teraz jednak postanowiliśmy się wam odwdzięczyć i wyjść z atrakcjami do was! 28 kwietnia zaadoptowaliśmy salę gimnastyczną gdyńskiego Gimnazjum nr 11 (przyszła szkoła podstawowa nr 51 w Gdyni) na niesamowitą arenę do gry w Archery Tag.

Wybór miejsca nie był bynajmniej przypadkowy. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele wspomnianego wcześniej gimnazjum włożyli sporo zaangażowania w wygranie organizowanego przez nas konkursu na naszym funpage'u na facebooku. Zwyciężając zagwarantowali sobie, że zorganizujemy w ich szkole łucznicze rozgrywki. Za darmo, dla wszystkich! 

Grali i bawili się wspaniale. My zresztą też! 

Zobaczcie sami klikając TUTAJ wlink do galerii. 

Nie martwcie się jednak, idea spodobała nam się na tyle, że już 16 Maja odwiedzimy zajmujące drugie miejsce w konkursie Gimnazjum nr. 16, a po wakacjach postaramy się byś gdzie tylko się da! Do zobaczenia! 

Wybierz swoją arenę

A MY DOSTOSUJEMY WSZYSTKIE TREŚCI POD TWÓJ WYBÓR! Wybierz swoją arenę

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ