• Data otwarcia: 10 września 2010
  • Powierzchnia: 240 m2
  • Charakter miejsca: Militarny
  • Historia miejsca: Zakłady włókiennicze "Bawełna"

Arena utrzymana jest w nastroju militarnym, a dla uatrakcyjnienia pojedynków została zaadaptowana na kształt labiryntu i wyposażona w beczki, samochód, podbiegi, skrzynie, opony, manekiny i okopy. Klimat, niczym w grze komputerowej, zapewnia różnorodne oświetlenie: stroboskopy, koguty, szperacze i wędrujące światła. Cała konstrukcja zapewnia pełną dynamikę grze i wymusza na zawodnikach nieustanne przemieszczanie się. Niemożliwe jest przyjęcie pozycji snajperskiej, ponieważ w każdym punkcie areny można stać się celem rywala. Szczegóły składające się na charakteryzację zapewniają, że odczucia z rozgrywek są dla graczy bardzo realistyczne i ekscytujące.
Arena Zoltar Bielsko-Biała jest miejscem spotkań rodzinnych, znajomych. Organizujemy nieustannie imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie/panieńskie, imprezy firmowe oraz dla stałych graczy rozgrywki nocne i turnieje. Zapewniamy pełen wachlarz rozrywek dla każdego.

Dostępne scenariusze

Kliknij na dowolny scenariusz aby dowiedzieć się więcej

Oferta
Areny

Wybierz Ofertę aby
dowiedzieć się więcej

Kontakt

Siedziba

Arena Zoltar
ul. Cyniarska 11

43-300 Bielsko-Biała
www.zoltar.bielsko.pl

GODZINY
OTWARCIA

Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Sob - Nd: 10:00 - 21:00

KONTAKT

tel: +48 733 199 457
rezerwacje@zoltar.bielsko.pl

ZAPYTANIE
FIRMOWE

Rezerwacja telefoniczna:tel. +48 791 121 530

Rezerwacja mailowa:marketing@zoltar.bielsko.pl

Wybierz swoją arenę

A MY DOSTOSUJEMY WSZYSTKIE TREŚCI POD TWÓJ WYBÓR! Wybierz swoją arenę

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ